"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Karşınızda Taşınabilir Dünyanın En Güçlü Bataryası!

Sedat | 27 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

ChargeTech’in geliştirdiği taşınabilir, tam olarak 48.000mAh gücündeki PLUG, Dünyanın en güçlü bataryası olarak karşı

Indiegogo’da bağış toplamaya devam eden ve beklentilerin çok üzerinde bir fon yakalayan üretimin, kullanıcı isteklerini baz alarak gelişti. Gün geçtikçe teknoloji alanında yenilik amaçlayan üreticilerin, daha donanımsal ürünler ortaya koyması gerekiyor.

Büyük ebatlara sahip olmamakla beraber güçlü yapılar elde edilmesi isteniyor. Geliştiriciler bu zamana kadar hep daha iyisi için karşımıza çıktılar. Bu yönde yapılan çalışmalardan en dikkat çekeni ise ChargeTech’in iyileştirmiş olduğu PLUG ürünü oldu. 

Firma, Indiegogo üzerinden destek aldığı ve neredeyse beklentilerin \%3000'den fazlasını karşıladığını söylemeden geçemeyeceğim. "Dünyanın taşınabilir en güçlü bataryası" ünvanına kavuşan PLUG, piyasada olacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. PLUG'un özelliklerine değinecek olursak; ikişer adet priz ve USB girişi yer alıyor. 4 cm yüksekliğe, 14 cm genişliğe ve 21 cm uzunluğa sahip olan taşınabilir batarya, isterseniz güneş paneliyle 8 saatte, isterseniz de prize takıldığı taktirde 7 saatte tam şarj süresi mevcut.

Bataryadaki güç oranının yüksek olması, cihazdaki ürün çeşitliliğininde geniş çaplı olmasını sağlıyor. Akıllı cihazlarının yanı sıra tam şarjlı PLUG, bir televizyonu 4 saatte, mini bir buzdolabını ise 8 saatte şarj edebilme özelliğine sahip. Firmaya iat ilk ürün olmadığını hatırlatıp, PLUG'a sahip olmak isteyen kullacıların 18 gün içerisinde 145 $ bağış yapması gerekmekte. PLUG'un nasıl olduğunu merak edenler için aşağıdaki video sizlere  faydalı olacaktır.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi