"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Kaspersky Lab Ödüle Doymuyor

Sedat | 14 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Güvenlik konusunda dünya genelinde en popüler markalardan birisi olan Kaspersky Lab bir ödül daha almayı başardı.

Güvenlik alanında dünya çapında yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren, bilgisayar, mobil ya da farklı güvenlik çözümleriyle pek çok iş ortağı anlaşmalarını başarıyla tamamlayan Kaspersky Lab en iyi şirket güvenliği çözümü kategorisinde 2016’da ödül almayı başardı.

İş sektörüne yönelik sunduğu çözümler ile pek çok konuda güvenliği sağlayan ve herhangi bir sorun yaşanmasını önleyen Kaspersky Lab bu bakımdan pek çok firma için en iyi iş ortaklarından birisi olarak görülüyor. Sektördeki pek çok markayı geride bırakmayı başaran ve böylelikle uzun yıllardan beri sektörde lider olarak adını duyuran Kaspersky Lab, Kaspersky Embedded Systems Secuity ile büyük ilgi görmüştü. Bu tip yenilikler ile sektörde var olmaya devam eden marka bu yenilikleri sayesinde pek çok kişinin en çok tercih ettiği marka olurken aynı zamanda güvenlikte sağladığı üstün performansla gösterilen ilgi daha da arttırılıyor.

SC Magazine 2016 Ödülleri'nde marka sahneye ödül almak için çıkarken konuyla ilgili temsilciler tarafından yapılan açıklamalardan dünya çapındaki kurumlar için pek çok güvenlik önlemlerinin özel sistemler ile alınabildiğini ve bundan sonraki çalışmaları ile birlikte bu konuda daha hızlı bir şekilde ilerlemenin kaybedebileceği belirtildi. Bu bakımdan alınan ödül ile birlikte dünya genelinde haberlere konu olan Kaspersky Lab için şu anda sektördeki durum oldukça parlak görünüyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi