"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Kişisel Mobil Psikolog: HelloMind

Sedat | 28 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Psikolog uygulaması olarak son dönemlerde büyük bir popülerliğe sahip olan HelloMind, her telefonda yer almaya başladı.

Ruh sağlığı son dönemlerde daha da önem kazanmaya başlarken, mobil uygulamalarda da bu yönde bir eğilim görülüyor. Bu bakımdan kişilerin farklı konularda yardım alabileceği ve hayatını kolaylaştırabileceği uygulamalar geliştirilirken, bu uygulamalar arasında en çok dikkat çeken HelloMind oldu. HelloMind adının verildiği uygulama kişisel psikolog olarak tanımlanırken, bu uygulama ile birlikte kişiler iyi bir destek alabilecek

Özel Olarak Geliştirildi

Jacob Strachotta 20 yıllık tecrübesi ile bu uygulamanın geliştirildiği belirtilirken, HelloMind sayesinde kişilerin ek bir terapiye ya da psikolojik desteğe ihtiyacı olmayacağı ifade ediliyor. Bu ifadeler her ne kadar bir mobil uygulama için oldukça fazla olsa da milyonlarca kullanıcı şimdiden uygulamayı denemiş durumda.

HelloMind kişilerin duygusal bölümünü hedef alırken, kişilerin kötü hissettiği durumları unutturmaya çalışıyor. Uygulama içerisinde çok farklı bölümler yer alırken, kilo ve uyku gibi sorunlara yönelik özel yöntemler HelloMind ile sunuluyor.

Altbaşlıklar dahil olmak üzere kişileri 250 farklı tedavi seçeneği beklerken, kişiler kendilerine uygun bir tedavi yöntemi belirleyerek kendisini daha iyi hissedebiliyor. Şu anda uygulamanın sadece iOS versiyonu mevcut. Bu bakımdan Android işletim sisteminde HelloMind deneyimi elde etmek mümkün değil.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi