"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

League Of Legends Nasıl Oynanır?

Sedat | 22 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Son dönemlerin en popüler olanlardan bir tanesi de League Of Legends.

Piyasaya 2009 yılında çıkmış olmasına rağmen çok kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan oyun kaliteli grafikleri ve sesleri ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Diğer online oyunların aksine stratejinin daha ön plana çıktığı League Of Legends, bu doğrultuda kişilerin becerileri yanında zekâlarını da kullanmasını gerektirir.

League Of Legends oyununda yönlendirdiğiniz karakteri güçlendirmek ve leveller atlamak en büyük amacınızdır. Karakterinizle birlikte gireceğiniz savaşlarda başarılı olmanız ve diğer oyunculara karşı üstünlük kurmanız gerekir. Bu sayede oyunda çeşitli puanlar kazanırsınız ve karakteriniz de bu doğrultuda gelişme gösterir. Haritada diğer online oyunlarda olduğu gibi farklı haritalarda oynama imkânı sunulmuştur. Bu haritalarda değişik güçlerde pek çok canavarlar ile karşılaşır ve bu canavarlara karşı da mücadele verirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte oyun karakteriniz güçlenir ve oyundan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. Zira güç, size çok daha fazla heyecan verecektir. Oyunda iyi silahlara ve eşyalara sahip olmanız size bu doğrultuda yardımcı olacaktır. Oyundaki Store adı verilen dükkândan da alışveriş yaparak çeşitli eşyalara ve güçlere sahip olabilirsiniz. Belirli para karşılığı buradan istediğiniz kadar ürün alabilir ve hemen kullanabilirsiniz.  

Üyelik Nasıl Alınır?

tr.leagueoflegends.com adresini kullanarak siteye giriş yaptıktan sonra oyun için üyelik alabilir ve oyunu sisteminize kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi