"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LeEco'dan Çift Ekranlı Telefon Gelebilir!

Sedat | 17 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LeEco bir ilki daha gerçekleştirebilir. İşte marka ile ilgili gündeme gelen son bilgiler...

Çin’de son zamanlarda en çok dikkat çeken telefonu üreticilerinden birisi olan LeEco için gelen son bilgilerde çift ekranlı yeni bir akıllı telefonun piyasaya sunulacağı iddia edildi.

Son dönemlerde özellikle Çin’de yapılan üretimler ile birlikte dünya genelinde ilgi gören telefon modelleri piyasaya sürülürken bu konuda en başarılı markalar arasında LeEco da yer alıyor. Marka ile ilgili bugün gündeme gelen haberlerde ise çift ekranlı bir akıllı telefon üzerine çalışmalar yapılmaya başlandı ve bu modellerin önümüzdeki günlerde tanıtılacağı belirtildi.

SnapDragon 820 Kullanmıştı!

Geçtiğimiz günlerde de Snapdragon 820 işlemci modelini kullanarak bir ilke imza atan marka dünya genelinde ilgi görmüş ve telefon satışlarını yükseltmişti. Çift ekranlı bir akıllı telefon bugüne kadar hiç bir üretici tarafından yapılmazken LeEco bu konuda bir ilki başarmanın peşinde. Yine akıllı telefonunun görselleri oldukça merak edilirken bugün basına sızdırılan bazı fotoğraflar marka tarafından üretimi gerçekleştirilecek çift akıllı telefona ait olduğu öne sürüldü. Buna karşın marka tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmadığı için yeni telefon modelinin üretilip üretilmediğini ile ilgili soru işaretleri dahi henüz giderilmedi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi