"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Letgo'dan Öğrenciye Eşya Hareketi Büyüdü!

Sedat | 7 Kasım 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Letgo tarafından geçen sene başlatılan ve binlerce öğrenciye ücretsiz eşya ulaştırmayı hedefleyen Öğrenciye Eşya iyilik hareketi büyük ilgi gördü...

Son bir ayda 60 binden fazla kullanıcı letgonun ücretsiz eşya kategorisine 86 bin eşya yükleyerek 435 bin kişiyi bu eşyalarla buluşturdu.  İyilik hareketi için öğrenciler tarafından hazırlanan video 5 milyona yakın etkileşim sayısına sahip olurken, 13 milyon kişi tarafından 32 milyonun üzerinde görüntülendi. Kampanya ile ilgili tüm gönderimler ise 7 milyona yakın etkileşim alırken 64 milyonun üzerinde gösterim elde etti.


Başlatılan iyilik hareketine ünlü isimlerde dahil olmak üzere birçok kullanıcı destek verdi. 64’ü ünlü başta olmak üzere 159 sosyal medya kullanıcısı toplam 25 milyon takipçisiyle destek vererek öğrencilerin yanında olduklarını gösterdi.

Sosyal medyada büyük ses getiren #ÖğrenciyeEşya iyilik hareketi letgo kullanıcılarının kullanmadıkları ya da evlerinde fazladan yer kaplayan eşyalarını uygulamaya yüklemeleri temeline dayanıyor. Uygulama ile öğrenci evi kurmanın zorluğunu bilen herkes letgo’nun başlattığı hareket ile fazla eşyalarını güzel bir amaç için bağışlama fırsatı yakalıyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi