"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG G5 ABD'de İndirime Giriyor

Sedat | 6 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG tarafından büyük umutlar ile piyasaya sunulan LG G5 modelinin, Amerika Birleşik Devletleri'nde indirimli bir şekilde satışa çıkacağı ve cihazın 410 dolar üzerinden sat

Mobil sektörde pek çok markanın yer alması özellikle küçük ve yarışta geri kalan markaların işine daha da zorlaştırırken özellikle LG, piyasada yüksek hedefleri bulunan markalar arasında yer alıyor. Yüksek hedeflerine rağmen bugüne kadar başarılı bir şekilde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı hala gerçekleştiremeyen LG, bu konuda en çok G5 modeline güveniyordu.

Televizyon reklamlarından internet reklamlarına kadar her alanda yeni telefon modelinin tanıtımını yapan LG satış rakamlarından istediği sonucu alamamış durumda. Amerika Birleşik Devletleri pazarına da giriş yapan LG G5 modeli ile birlikte indirimli bir şekilde kullanılarak ulaşacak. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda cihazın Amerika Birleşik Devletleri'nde indirimli bir şekilde sunulmaya başlanacağı belirtilirken cihaz hakkında belirlenen son etiket fiyatı 410 dolar oldu.

 

Yıl sonuna kadar satış rakamlarının daha da arttırabilmesi adına LG tarafından daha fazla indirimin yapılabileceği ve bu indirimin aynı zamanda farklı ülke pazarlarında da gerçekleşebileceği belirtilirken kullanıcılar 140 Dolar civarında bir indirimle cihazı daha uygun bir fiyat üzerinden alabilecek. Yüksek özellikleri ve modüler yapısıyla piyasada dikkatleri üzerinde çeken fakat buna rağmen ilginin satışlara yansımadığını LG G5 modelleri indirimli halinin ne kadar ilgi çekeceği de merak ediyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi