"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG G5’e 7.0 Nougat Önizlemesi Geliyor

Sedat | 17 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG tarafından yapılan sonra açıklamalarda G5 modeli için Nougat işletim sisteminin kısıtlı bir önizleme sürümü sunulacağı belirtildi.

Android Nougat için uzun zamandan beri LG tarafından çalışmalar yapıldığı beğenirken konuyla ilgili paylaşılan son bilgilerde kısıtlı da olsa yeni bir ön izleme sürümünden sunulacağı belirtildi. Yapılan açıklamalarda LG L5 modeline sahip kullanıcıların Android Nougat için kayıt yaptırabileceği ve telefonlarında ilk bu işletim sistemi neden olabileceği ifade edilirken yapılan açıklamalarda bu özellikten yararlanabilecek kişiler için kontenjanların sınırlı olduğu belirtildi.

2000 Bin Kişi Kayıt Olabilecek

Android Nougat için yapılacak özel deneme testlerinde kişilerin bu güncellemeyi herkesten daha önce cihazlarına alabilmesi ve yeni işletim sistemini deneyebilmesi amaçlanıyor. Fakat yapılan açıklamalarda Bu imkandan sadece Güney Kore'deki kullanıcıların yararlanabileceği belirtildi. Bu bakımdan LG G5 modeline sahip olan herkes değil, sadece Güney Kore’de bulunan kişiler kayıt yaptırabilecek. Üstelik kayıt yaptıran ilk iki bin kişiyle Beta sürecinin kapatılması bekleniyor. Bu bakımdan Beta kayıt yaptırmak isteyen kişilerin acele ederek kaydını gerçekleştirmesi gerekiyor. İnternet üzerinden alınmaya başlanan kayıtlarda 2000 kişinin dolması halinde kayıtlar kapatılacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi