"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG G5'e Android 7.0 Nougat Güncellemesi Gelmeye Başladı!

Sedat | 8 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG G5 için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlamaya başladı. LG ilk olarak Android 7.0 Nougat güncellemesini hangi ülkelere vereceği ve fazlası haberimizde...

LG'nin 2016 yılının ilk çeyreğinde tanıtımını yaptığı akıllı telefonu LG G5'in lansmanını Mobil Dünya Kongresin'de piyasaya hızlı bir giriş yaptı ancak rakiplerinin gerisinde kaldı. Şimdi Nexus, Pixel ve Android One cihazlarını saymazsak eğer ilk olarak Android 7.0 Nougat güncellemesini alan LG G5 kendi ana vatanı olan Güney Kore'de güncelleme alırken o süre zarfında dünya geneline yayılacak.

LG Mobile'ın araştırma ve geliştirme kıdemli başkan yardımcısı Kim Hyung-jung, güncellemeyi, “LG olarak biz müşterilerimizin en iyi ve en güncel mobil deneyimini istediğini biliyoruz. LG ürünlerimize sahip kullanıcılarımıza yazılım güncelleştirmelerini en hızlı şekilde almalarını sağlamak konusunda kararlı olduğumuzu göstermek bizim olumlu bir sahiplik deneyimimizdir.” sözleri ile duyurdu. Fakat LG'nin güncellemeyi ne zaman vereceği hakkında bir bilgi olmasada Aralık ve Ocak ayında ülkemizde güncelleme yayınlaması bekleniyor.

Sizce ülkemize Android 7.0 Nougat güncellemesi ne zaman gelir?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi