"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG G6 Hakkında Yeni Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor!

Sedat | 1 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG'nin yeni telefonu G6 hakkında yeni bilgiler geldi. Peki G6 hangi özellikler ile gelecek?

LG amiral gemisi G6 hazırlıklarını tam hız sürerken, cihaz hakkında ilk bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Telefonun LG G5 modelindeki modüler yapıda olmayacağı önceden gelen bilgiler arasındaydı. Şimdiki bilgi ise LG'da kullanılacak özellikğin ne olduğu ile ilgili. LG, G5 satışalarından memnun olmadığından dolayı G6 modelini yekpare metal kasa ile bütünleştirebilir. LG G6 hangi özellik ile gelecek?

LG G6, göz tarama özelliği ile gelmesi bekleniyor. Yeni gelen bilgiler arasında G6 iris tarayıcı özelliğini bünyesinde barındırarak kullanıcılara sunulacak. Halbuki Samsung, zor günlerini yaşadığı Note 7'ye ikinci bir kamera takviyesi yaparak göz tarama özelliği sunulmuştu. LG G6'da bu özelliğin olduğunu varsayarsak, Note 7'nin aksine tek bir çatı altında toplanması söz konusu. 

LG Innotek, böyle bir bilginin olup olmadığı ile ilgili açıklamada bulundu. LG G6'da böylesine bir göz tarama özelliği üzerinde gelişme kaydettiklerini söyledi.Bir diğer önemli nokta ise, iki modül 0.47cc hacminde olan cihaz, birleşik modül 0.36cc hacmine sahip olacak. 

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi