"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG G6'da Batarya Geneleğini Bozacak Mı?

Sedat | 26 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Teknoloji devleri arasında yer alan LG, bir sonraki amiral gemisi G6 modelinde çıkarılabilir batarya mı kullanacak yoksa geleneğini bozarak mı yoluna devam edecek?

LG, 2016 yılının başlarında tanıtmış olduğu LG G5'in modüler tasarımıyla bir hayli beğeni toplamış ve güzel bir satış elde etmişti. Farklı tasarım ve özellikler ile sunmuş olduğu telefonlarda firma, her sene ismini akıllrda tutacak yenilikçi özellikler ile geliyor. Bu nedenden dolayı 2017 yılının başlarında tanıtması beklenen "LG G6" modeli oldukça merak konusu olmaya başladı.

LG G6 Bataryası Çıkarılabilecek Mi?

Akıllı telefon LG G6'da en çok merak edilen özellik hiç şüphesiz çıkarılabilir bataryanın olup olmadığı. Tanıtımına az süre kalmaya başlayan her model gibi LG G6 hakkında da pekçok sızıntı ve söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Gelen bir sızıntı ise amiral gemi G6'nın pilinin ne şekilde sunulacağı yönünde. Bildiğiniz gibi LG G5 modüler tasarımı sayesinde kolayca değiştirilebilen bir pil özelliği ile geldi. Peki LG G6’nın pili de değiştirilebilecek mi?

The Korea Herald’a göre LG, güvenlik ve verim ile ilgili olması muhtemel sorunların önüne geçmek için çıkarılabilir bataryalara devam edecek. LG telefonlarda bataryanın kullanıcılar tarafından değiştirilebilmesi takdir edilen özellikler arasında yer alıyor ve şirketin yeni modelinde de bu uygulamaya devam etmesi kullanıcıları sevindirecek.

LG G5 gibi modüler tasarıma sahip olmayacak olan telefonun iris tarama ve LG Pay gibi yeniliklerle gelmesi bekleniyor. Bakalım LG, yeni akıllı telefonunda başka hangi yenilikleri sunacak?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi