"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG G7 ve G7 Plus'ın Eli Kulağında!

Sedat | 13 Mart 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

LG Electronics'in, bu yıl Mayıs ayında LG G7 ve LG G7 Plus adlı yeni cep telefonlarını duyurmayı planladığı bildiriliyor.

Şirket yıllık lansman döngüsünden bir mola vererek zaten popüler G ve V serisi telefonların daha fazla çeşidi de dahil olmak üzere ihtiyaç duyulduğu zaman yeni akıllı telefonlar çıkaracağını söylemişti. Bu arada, yeni bir rapor lansman tarihi ile ilgili iddialarda bulunmuş ve LG G7'nin önceki modelden daha pahalıya mal olacağını öne sürmüştü.

ETNews'deki bir rapora göre LG, son ürünü olan LG G7'yi Nisan ayı sonunda veya Mayıs ayı başında açıklayacak. Rapora göre, akıllı telefon OLED ekran üzerinde bir Apple iPhone X benzeri çentiğe sahip olacak. Ayrıca LG V30S ThinQ'da görülen AI kamera özelliklerini de içerdiği söyleniyor. Ayrıca, LG G7 ayrıca bir Quad-DAC ses sistemi ile birlikte dikey olarak monte edilmiş 16 megapiksel çift lensli arka kamera spor edebilir. Cihazın aynı zamanda 3000mAh bataryayı paketlediği de söyleniyor.

Bu arada, önümüzdeki LG G7 için listelenen diğer özellikler bir Qualcomm Snapdragon 845 SoC ve yükseltilmiş RAM ve dahili depolama alanına sahip olacak. Fiyatlandırma açısından LG G7'nin en azından Kore'de öncekinden biraz daha pahalıya mal olduğu söyleniyor. 

Hatırlamak gerekirse, bir rapor daha önce LG G7 cep telefonunun etrafındaki tüm spekülasyonlara dayanarak bir render paylaşmıştı. Sunucular 2018 amiral gemisini çeşitli ayarlarda öne ve arkaya gösterdi. Ayrıca, LG G7'nin 14 inçlik OLED ekranını 1440x3120 piksel çözünürlükle, 19.5: 9 ve 900 ppi bir en-boy oranıyla söylediği söyleniyor. Diğer söylentiler arasında en son Qualcomm Snapdragon 845 SoC, 4GB / 6GB RAM, 64GB / 128GB dahili depolama ve 3000mAh pil bulunuyor.

LG'nin yeni telefon modellerini beğeniyor musunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi