"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG Q6 ve LG Q6 + Fiyatları Açıklanmış Olabilir!

Sedat | 11 Temmuz 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Teknoloji devi LG'nin yeni model akıllı telefonları LG Q6 ve LG Q6 + fiyatlarının açıklanmış olma ihtimali oldukça yüksek görünüyor. İşte detaylar..

LG, geçtiğimiz günlerde orta menzilli yeni serisinin LG Q6 ve LG Q6 + ilk modellerini açıkladı. Üçlü birimin belki de en önemli özelliği, 5.5-inç FHD + ekran ile 18: 9 en-boy oranı arasında oynadığı gerçeğidir.Cihazın ekranı, şimdiki G6 amiral gemisi gibi çok ince çerçevelerle çevrelenmiştir.

Üretici üçlücünün tüm önemli özelliklerini ayrıntılı bir şekilde açıkladı ve bir çıkış tarihi için kabaca bir tahminde bulunmasına rağmen, ne kadara mal olacağı konusunda hiçbir bilgi verilmedi. Neyse ki, Güney Kore'den gelen yakın tarihli bir rapor bize sadece kabaca bir tahminde bulunmuş olabilir.

INews24 kaynaklarına göre, piyasaya sürüldüğünde, Q6 ve Q6 + sırasıyla 418.000 won ve 499.000 won perakende satış fiyatına sahip olacak. Para birimini ABD doları'na çevirdiğimizde, bu para birimimiz yaklaşık 363 $ ve 433 $ 'a çeviriyor. Curiosly, low-end Q6α modelinin fiyat etiketiyle ilgili hiçbir ayrıntı verilmezken, diğer modellerden sadece RAM ve dahili bellek açısından farklılık gösteriyordu.

Tabii ki, bu fiyatların batı pazarları için çok iyi yükseltilebileceğini unutmamalıyız, bu nedenle taban ve üst seviye varyantın 380 $ ve 450 $ 'a satmasını bekleyin.

Göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus, bu bilgilerin resmi olmadığını unutmamak. Neyse ki, üç sürümü de Asya pazarlarında Eylül başında piyasaya sürülmesi gerektiği için, öğrenmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi