"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG V20 3 Renkte Olacak

Sedat | 7 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG’nin yeni amiral gemisi için yeni bilgiler geldi.

LG tarafından LG V20 adı ile piyasaya sunulacak yeni telefon hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Konuyla ilgili elde edilen son bilgilerde telefon için 3 farklı rengin olacağı öğrenilirken, renkler ile ilgili görüntülere de ulaşıldı.

LG tarafından LG V20 ile birlikte mobil sektöre iddialı bir giriş yapılmak istenirken, bu doğrultuda tüm çalışmaların da titiz bir şekilde yapıldığı görülüyor. Öyle ki telefonun renk seçiminde dahi oldukça farklı tercihler yapılmış durumda. Telefonun ses ve video kaydetmesinden depolama alanına kadar her özellik için geliştirmeler yapan LG, ortaya oldukça başarılı bir model çıkarmış durumda. LG V20 modeli her ne kadar LG V10 modelinin devamı olarak görülse de bir önceki modele göre oldukça üstün ve farklı özellikler LG V20’ye eklenmiş durumda.

LG V20’de 3 Farklı Renk Olacak!

LG V20 için yapılan son paylaşımlarda cihazın 3 farklı renkte geleceği açıklandı. Açıklamalara göre cihaz titan olarak adlandırılan koyu bir gri, pembe ve gümüş renklerde kullanıcılara sunulacak. Bu açıdan bayanlara özel olarak geliştirildiği tahmin edilen pembe rengiyle de LG V20 piyasada kullanılacak. Benzer bir renk Apple tarafından gül rengi olarak iPhone modellerinde görülürken, diğer markalar tarafından çok fazla tercih edilmiyor. Bu bakımdan LG V20 ile birlikte renk konusunda da farklılık yaratılmış durumda.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi