"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG V20 Avrupa Pazarına Girmeyecek

Sedat | 10 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG V20 modeli ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanan LG’nin Avrupa’da satılmayacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde LG V20 için özel olarak bir etkinlik düzenleyen LG, bu tanıtımda çıkış yapılacak pazarlar hakkında bilgi vermemişti. Fakat bugün gündeme gelen son haberlerde LG V20 modelinin Avrupa’da satılmayacağı belirtildi.

Gündemde bu tür haberlerin yer almasının ardından gözler LG’ye çevrilirken, resmi bir açıklama da geldi. LG’nin Küresel İletişim Başkanı olan Ken Hong tarafından yapılacak açıklamalarda LG V20 modelinin hangi bölgelerde satışa çıkacağı net bir şekilde belirtildi. Bu kapsamda listenin içerisinde Avrupa’nın olmaması ile birlikte bugüne kadar gündemde yer alan tüm iddiaların da doğru olduğu ortaya çıktı.

LG V20 Nerelerde Satılacak?

Ken Hong tarafından yapılan açıklama ile gündem bilgilere erişmek mümkün olurken, LG V20 modelinin satışa çıkacağı bölgelerin Kuzey Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika bölgeleri olduğu da öğrenildi. Bu bakımdan cihazın Avrupa’da satılmayacak olması aynı zamanda sürpriz olarak da değerlendirildi.  BU kararın ardından cihazın Türkiye pazarına girip girmeyeceği de soru işareti olmuş durumda. Önümüzdeki günlerde yapılacak yeni açıklamalar ile birlikte ülke ülke açıklamanın yapılması bekleniyor. Böylece Türkiye’deki durum da netleşmiş olacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi