"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG V20 Ses Ve Görüntüde Çıtayı Yükseltecek

Sedat | 22 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG V20 ile piyasaya giriş yapacak LG, bu konuda iyi bir ses ve görüntü deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Mobil sektörde yerini daha da sağlama almak isteyen LG, bu konuda LG V20 modeli ile birlikte gelişmiş bir telefonu piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde LG V20 ile birlikte atılım yapmak isteyen LG’nin telefondaki her detaya dikkat ettiği ve çok iyi bir telefon modeli ile piyasaya giriş yapacağı ifade edildi.

LG V20 ile birlikte son olarak paylaşılan bilgilerde telefonda kullanılan ses ve görüntü donanımların oldukça üstün özelliklerde olduğu belirtildi. LG V20 için kullanılan 32-bit Hi-Fi Quad DAC aynı zamanda LG V20 ile birlikte bir ilk olacak. Öyle ki daha önce bu özelliği hiçbir telefonda görmemişti. Aynı zamanda Android 7.0 işletim sisteminin de kullanılacağı telefon bu açıdan oldukça farklı özellikleri ile kullanıcılara sunulmuş olacak.

6 Eylül’de Tanıtılacak

LG V20 için tanıtım tarihi 6 Eylül olarak belirlenirken, tanıtım yeri olarak ABD San Francisco seçildi. 6 Eylül’de Amerika’da yapılacak bu tanıtımın ardından diğer tanıtım 7 Eylül tarihinde Güney Kore’de gerçekleştirilecek.

LG V20 davetiyelerinde en iyi görüntü ve ses deneyiminin LG V20 ile yaşanacağı ifade edilerek beklentiler yükseltilirken, telefonun tüm özellikleri 6 Eylül tarihi itibari ile görülebilecek. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi