"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG V20’den İlk Fotoğraf Yayınlandı

Sedat | 20 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Önümüzdeki günlerde tanıtımının yapılması beklenen LG V20 ile ilgili çekilen ilk fotoğraf yayınlandı.

LG tarafından piyasaya sunulacak yeni telefon modelinin adı LG V20 olurken telefon modeli önümüzdeki günlerde tanıtılacak. TANITIMI öncesinde ilk kamera örneğinin yayınlanması cihazın oldukça başarılı bir kamera donanımına sahip olduğunu gösterirken fotoğrafın yayınlanmasının ardından oldukça ilgi görmesi de dikkatlerden kaçmadı.

İlk Olacak!

LG yeni telefon modelinde bir ilki gerçekleştirmek isterken yapılan açıklamalarda söz özelliğinin yükseltildiği ve dünya genelinde ilk defa 32-bit Quad DAC ses özelliğinin kullanılacağı açıklandı. Aynı zamanda Android 7.0 işletim sistemi ile kullanıcılara sunulacak telefon bu bakımdan da oldukça özel bir yere sahip olacak.  

6 Eylül tarihinde tanıtılması beklenen cihazın çift kamerası oldukça dikkat çekerken kamera ile çekilen fotoğraf da oldukça detaylı ve kaliteli. 16 ve 8 megapiksel arka kamera bulunan telefonda F/1.8 ve f/2.4 diyafram açıklığı mevcut. Üstelik telefonda 135 derecelik geniş açılı çekim özelliği bulunuyor.

Mobil sektörde yerini daha da sağlamlaştırmak ve yüksek satış rakamlarına ulaşmak isteyen LG özellikle kamera özelliğine yoğunlaşmış durumda. Kamerada kullanılan yüksek donanımlar aynı zamanda telefondaki yüksek özellikler ile destekleniyor. Özellikle SnapDragon 820 işlemcinin yer alması ciddi bir fark yaratacak telefonda 4 GB RAM’de üstün bir performans sunacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi