"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG V30, 31 Ağustos'ta Bekleniyor!

Sedat | 13 Temmuz 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Teknoloji devi LG'nin yakın zamanda piyasaya sunulması beklenen LG V30'un çıkış tarihi sızdırılmış olabilir. Öyle ki LG V30, 31 Ağustos'ta bekleniyor..

LG'nin yakında çıkacak olan V30 akıllı telefonuyla ilgili sızıntıları bir süre görmekteyiz ancak şirketin 31 Ağustos'ta bir başlatma etkinliği için bir teaser paylaşması nedeniyle şimdi açılışa daha yakın olabiliriz. Lansman teaseri herhangi bir ayrıntıyı açığa çıkarmazken Özellikle geçtiğimiz yılın V20 akıllı telefonunun halefi olacağına dair bazı ipuçları veriyor.

LG, kullanıcılara 31 Ağustos tarihini Berlin'de açılış olayı için IFA 2017'den hemen önce kaydetmelerini istedi. Ancak bu oyunun en büyük ipucu, arka planda "V" şeklinde olan arka planda Şirket etkinlikte LG V30 akıllı telefonunu tanıtacak. İlginç bir şekilde LG G6 ve Q6 akıllı telefonlardaki FullVision ekranında olduğu gibi, çıkış teaser görüntüsü 2: 1 oranındadır.

Bu, şirketin yaklaşan amiral gemisi V30'da da benzer ekranı kullanacağını gösteriyor. Bu haftanın başlarında bir dizi sızdırılmış görüntü, tasarımın henüz duyurulmayacak olan LG V30 akıllı telefonda gösterildiğini iddia etti. Gösterimlerden, akıllı telefonun dar çerçeveli bir ekrana ve arkadaki çift kamera ayarına sahip olması bekleniyor.

Akıllı telefonun alt kısmında bir hoparlör ızgarası ve bir USB Tip C bağlantı noktası bulunması söz konusudurken, parmak izi alıcısı arkadan yerleştirilecek şekilde eğildi. Ölçümlerin yaklaşık 151.4x75.2x7.4mm olduğu tahmin ediliyor ise ekran 6 inç civarında olacak şekilde eğildi.

Bunların hepsi sızdırdığından okuyucularımızdan herhangi bir onay için şirketten gelen resmi duyuruya kadar beklemelerini rica ediyoruz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi