"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG V30'un En Net Yeni Sızıntısı Her Açıdan Gösteriyor!

Sedat | 17 Ağustos 2017 0 yorum Süre: 3 dakika

Teknoloji devi LG'nin merakla beklenen yeni telefonu LG V30'un yeni sızdırılmış render görüntüsü cihazı her açıdan gösteriyor. İşte LG V30 ayrıntıları..

LG V30'un 31 Ağustos'ta IFA Berlin'de açıklanması bekleniyor ancak yeni bilgi ve görüntüler gelmeye devam ediyor. eni bir sızıntı, cihazın tüm açılardan gösterildiği LG V30 akıllı telefonun bir fotoğrafını getiriyor. Gösterimler, büyük vurgunun arka taraftaki ikili kamera ayarı ve ön yüzde neredeyse çerçevesiz daha az ekran olduğunu önermektedir.

Sızdırılan Render Görüntüsüne Göre LG V30 Böyle Olacak!

Tipster Evan Blass Twitter'da LG V30 renderını paylaştı. Bu render, resmi ürünün açıklanmasından iki hafta sonra resmi bir resim gösterebilir. İşaret, ön yüzde all-display, hiçbir ev düğmesi ve üst ve alt çenelerde neredeyse hiç çerçeve olmaksızın Gümüş bir renk varyantı gösteriyor. 

Akıllı telefon zarif metalik bir yüzeye sahip, kenarları anten bantlarını gösteriyor. Sol kaydırma çubukları sol kenarda, SIM yuvası ise akıllı telefonun sağ kenarında görülüyor.

LG V30 modelinin arkasında flaş yan tarafında parmak izi sensörü oturuyor ve yatay çift kamera ayarı var. LG logosu ve akıllı telefon adı arka tarafta da entegre edilmiştir. Daha önceki söylentileri yinelerken, hiçbir yerde görülen ikinci bir ekran yok.

LG V30, OLED FullVision ekran (en-boy oranı 18: 9) ile daha iyi çalışmak üzere optimize edilmiş şirketin özel Android kullanıcı arayüzü, örneğin UX 6.0+'yi yer alacak. Şirket ayrıca, UX 6.0+ ürününün kullanıcılara daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunduğunu da belirtti.

Akıllı telefonun sırasıyla 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı sunan normal ve Artı iki değişkende olması bekleniyor. Her iki model de spor 6 inç OLED QHD + Full Vision ekrana ayarlandı. LG V30'un normal ve Artı varyantları arasındaki temel fark, sesli bölümde ve kablosuz şarj yeteneklerinde bulunmaktan alıkonuldu. Ancak, şu an hangi akıllı telefonun bu özelliklerden hangisini alacağı belli değil.

Akıllı telefonun her iki varyantında da, Qualcomm'un Snapdragon 835 SoC özelliği ve 16 megapikselli bir sensör (standart açı) ve 13 megapikselli bir sensör (optik açı) içeren arkadan bakan bir çift kamera kurulumu özelliği olması bekleniyor. 

Yine, iki varyantın rapora göre 6 GB RAM ve 3,200mAh batarya paketi bekleniyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi