"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG X Fast Modeli İddialı Geliyor

Sedat | 24 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG tarafından yeni bir modelin piyasaya sunulacağu belirtilirken X serisini desteklemek isteyen LG, X Fast modeli ile piyasaya giriş yapacak.


Son dönemlerin en çok dikkat çeken markalarından bir tanesi LG olurken marka orta segmente yönelik yeni bir telefon modelini daha piyasaya sunacak. Konu ile ilgili verilen bilgilerde yeni telefon modelinin LG X Fast olacağı belirtilirken bu yeni telefon modeli orta segmenti hedeflese de oldukça iddialı. Cihaz yüksek donanımlara sahip bir şekilde sunulacak.

Marka uzun zamandan beri gündemde V20 modeliyle yer alsa da tüm konuşma ve tartışmalara rağmen farklı bir model daha piyasaya sunulmuş olacak. LG’nin mobil sektörde istenen duruma bir türlü gelememesi markanın farklı modeller üzerinden şansını denemesini sağlarken marka tarafından piyasaya sunulacak iki modelin bu konuda bazı şartları değiştirmesi bekleniyor. Satış rakamlarının düşük olması pazardan daha az bir gelirin elde edilmesine neden olurken LG bu durumu değiştirebilmek adına yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

LG X Fast Özellikleri Ne?

12.3 MP arka kamera

8 MP ön kamera

Parmak izi tarayıcısı

Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi

149.1 x 76.5 x 8.9mm ebatlarında ve 159 gram ağırlığı

Çift SIM kart desteği

Bluetooth 4.1, NFC

3.000 mAh batarya

LG X Fast Ne Zaman Çıkacak?

 

LG, 6 Eylül’de Amerika’da tanıtılarak satışa çıkarılacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi