"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

LG'den G5 Modeli LV5 Geliyor!

Sedat | 14 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

LG, iki amiral gemisinin ardından orta seviyeli yeni telefon LV5'i çıkarıyor.

Bildiğiniz üzere LG, bu yıl içerisinde iki telefonunu piyasaya sürmüştü. G5 ve V20'den sonra şimdi orta seviyeli, tasarım açısından farklılık göstermeyen yeni modeli LV5 ile gelmesi bekleniyor. Dizayn olarak G5 ile büyük benzerlik gösteren modüler olmayan bir yapı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Güvenilir bir kaynak olan @OnLeaks tarafından sızdırılan bilgilere göre LV5 modeli, tek kamera ve led flaş özelliğine sahip. Hoparlör arkasında yer alan sol tarafa yerleştirilen Android 7.0 Nougat ile çalışacağı kesin olarak görülürken, diğer teknik özllikleri hakkında net bilgi verilmiyor. 

Söylentilere göre yan tarafına koyduğu buton ile birçok fonksiyonu aynı anda devreye sokabilen telefonun sağlam kasa yapısı da ön plana konan özelliklerinden biri. Çok fazla ilgi görmemesine rağmen telefonundan bir hayli umutlu olan LG firması ise tanıtıma daha çok fazla zaman ve sermaye ayırma konusunda kesin kararlar alacağını geçiş günlerde dile getirmişti.

Qualcomm Snapdragon 652 çipseti, Full HD ekran, 3 GB RAM, Adreno 510 grafik işlem birimi, 2900-3100 mAh batarya ile gemesi söz konusu olabilir. Şuan sadece bir söylemden ibaret olan özelliklerin netlik kazanması için LV5'in tüm özelliklerinin bildirilmesi gerekmekte. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi