"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Logitech G810: Hızlı Bakış

Sedat | 29 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Logitech tarafından oyun oynamayı seven kişilere yönelik yeni bir klavye daha geliştirilirken, yeni modele Logitech G810 adı verildi.

Oyuncuların artık donanımları da büyük önem taşırken, pek çok üretici firma oyun severlere yönelik yeni donanımlar geliştirmeye başladı. Özellikle e-spor tarzındaki oyunlarda vazgeçilmezler arasında yer alan klavye ve fareler ile birlikte oyun deneyimi çok daha iyi bir şekilde sağlanabiliyor. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Logitech G810 adı ile yeni bir klavyenin daha piyasaya sunulduğu belirtilirken, yeni ürün ile ilgili detaylı incelemeler de yapılmaya başlandı.

LED Aydınlatmalı Logitech G810

Logitech G810 için ilk bakışta göze çarpan RGB LED aydınlatmalar oluyor. Klavyenin kolay ve iyi bir şekilde tutuş sağlaması adına malzemede mat bir seçim yapılmış durumda. Dokusunun mat bir şekilde yapılması, tuşlara basma noktasında kolaylık sağlıyor. Pek çok kişiselleştirme ayarı sayesinde kişilerin oyun sırasında kendilerine göre klavyeyi ayarlamasını sağlayan Logitech G810, bu konuda da kullanıcıyı tatmin edecek düzeyde.

Logitech G810 ile birlikte daha kişiselleştirilebilir bir deneyimi hedefleyen Logitech, oldukça iddialı bir modeli de piyasaya sunmuş durumda. Klavyenin Türkiye’deki satış fiyatı ise 500 ile 600 TL arasında değişiyor.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi