"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Logitech'ten Bütçe Dostu Ürünleriyle Geliyor

Sedat | 2 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Logitech oyunculara yönelik geliştirdiği donanımlar ile yüksek ilgi görürken, marka bu konuda yeni ürünler üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor.

Son dönemlerin en başarılı markalarından birisi olan Logitech, özellikle Prodigy serisi ile birlikte tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Özellikle bu seri ile birlikte uygun fiyatlar ile ürün satışları başlatılırken, yeni üyeler hem yüksek performanslı hem de uygun fiyatlı.

Özellikle oyun sektöründe daha iyi donanımlara sahip olabilmek adına yüksek ücretlerin ödenmesi gerekirken, Logitech dengeleri değiştirmeye çalışıyor. Logitech yeni serisinde yer alan ürünler ise şöyle;

Logitech G213 Prodigy Klavye: Bir önceki versiyonlardan olan G810 ile benzerlik gösteren yeni klavye, fiyat açısından oldukça uygun. 70 Dolar gibi bir fiyatı bulunan klavye, rahat bir kullanım sağlıyor.

Logitech G403 Prodigy Mouse: Fiyat açısından çok uygun olmasa da benzer örneklerine göre oldukça ekonomik.

Logitech 231 Prodigy Kulaklık: Oyun severlerin vazgeçemediği bir diğer donanım ise kulaklık. Logitech bu konuda da yine iddialı.

Yeni serinin üyelerinin ortalama 70 Dolar olması daha uygun ve ekonomik bir çözüm sunuyor. Bu bakımdan sektöre iddialı bir giriş yapan Logitech’in bu konuda yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi