"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Lumia 830 Güncellemesi Geldi

Sedat | 6 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Microsoft tarafından Windows 10 adı verilen mobil işletim sistemi güncellemesi daha fazla telefonla kullanılmaya başlanıyor. Güncellemenin sunulduğu son cihaz Lumia 830 o

Microsoft’un mobil sektörde büyük umutlar ile piyasaya sunduğu Lumia serisi istenilen ilgiyi görmemiş olsa da serinin güncellemeleri sürdürülüyor. Özellikle Windows 10 Mobile güncellemesi ile birlikte telefonlarda yeni bir işletim sistemi deneyimi sunmayı amaçlayan Microsoft, pek çok cihazda bu güncellemeyi sunmuş durumda. Kademeli bir şekilde tüm cihazlarda yapılacak güncellemeler sayesinde kullanıcılar telefonlarında Windows 10 Mobile işletim sistemini kullanmaya başlayacak. Yapılan son açıklamalar değilse güncellemenin Lumia 830 Model için sunulduğu belirtildi.

Ücretsiz olarak piyasaya sunulan Windows 10 işletim sistemi kullanıcıların çok daha etkili bir cihaza sahip olmasını sağlayacak. Bu bakımdan pek çok kullanıcı şimdiden güncellemenin gelmesini beklerken Lumia 830 kullanıcıları artık bu deneyimi yaşayabilecek.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kişiler için telefon güncellemesi sunulurken şu anda sadece bu bölgedeki kişiler güncelleme alabilecek. Fakat dünya pazarındaki telefonlar için de yine güncellemelerin önümüzdeki günlerde sunulması bekleniyor. Windows Upgrade Advisior uygulamasının indirilmesi güncelleme için zorunlu olurken bu uygulamayı indirdikten sonra uygulama aracılığıyla kolay bir şekilde yeni bir sürüme geçiş yapılabiliyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi