"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Mac Pro Eskise De Güncelleme Gelmiyor!

Sedat | 15 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple, en son 100 gün önce yeni bir Mac Pro tanıtımı yapılırken, bugünden itibaren hiçbir güncelleme yapılmadı.

Apple tarafından piyasaya sunulduktan sonra çok ilgi gören ve piyasada yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Mac Pro, bu kadar ilgi görmesine rağmen Apple tarafından gerekli ilgi gösterilmiyor. 1000 günden beri yeni versiyonu kullanıma sunulmayan ve ilk günkü hali ile raflarda yer alan Mac Pro için yeni güncellemenin yapılması ve modelin geliştirilmesi bekleniyor.

İlk olarak 19 Aralık 2013 tarihinde sunulan Mac Pro, eskimesine rağmen hala Apple tarafından piyasada tutulmaya devem ediyor. Şu anda 3 yıllık bir model olan Mac Pro, yeni olarak satılmış olsa da yıllardan beri eski donanımları ile sunuluyor.

Mac Pro 2016’da Gelebilir

Mac Pro için yapılan tahminlerde 2016 yılı içerisinde yeni bir modelin piyasaya sunulacağı belirtildi. Bu açıdan Mac Pro için artık güncelleme vakti gelmiş denebilir. Önümüzdeki günlerde Apple tarafından özel bir etkinlik ile yeni modelin duyurulması beklenirken, bu tanıtımın gerçekleşmesi ile birlikte 3 yıllık bir aradan sonra Mac Pro yeni versiyonu ile kullanıcılara sunulacak. bu bakımdan yeni bir Mac Pro modelinin sunulmasını bekleyen kişiler için de cazip bir seçenek sunulmuş olacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi