"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

macOS Sierra Beta 4 Yayınlandı

Sedat | 6 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Apple tarafından üretilen masaüstü bilgisayarlarda macOS adı verilen yeni işletim sistemleri kullanılırken macOS Sierra Beta 4 yayınlandı.

Beta süreci devam eden macOS Sierra için macOS Sierra Beta 4 yayınlandı. Apple tarafından yapılan açıklamalar ile konu ile ilgili detaylar paylaşılırken dördüncü Beta sürümüyle birlikte çok daha stabil bir hale getirilen işletim sistemi kararlı sürümüne daha da yaklaştı.

WWDC 2016 etkinliğinde ilk olarak duyurulan macOS Sierra kullanıcılarda oldukça heyecan yaratmayı başarmıştı. Daha iyi bir işletim sistemi sunan ve bu bakımdan kullanıcıların daha iyi ve pratik bir kullanıma sahip olacağı bilgisayarlarda macOS Sierra, Beta 4 ile hazırlıklarını sürdürüyor.

Yeni versiyon ile birlikte pek çok özelliğin özellikle masa üstüne geldiği belirtilirken sesli asistan hizmeti Siri artık bilgisayarlarda da kullanılabilecek. Aynı zamanda Apple Watch gibi giyilebilir kullanıcılarla da daha uyumlu hale getirilen bilgisayarlar mobil ödeme sistemlerine eşlik edebilecek, bilgisayar kilidi direk Apple Watch üzerinden açılabilecek.

macOS Sierra güncellemesini alacak modeller ise şöyle;

*2009 ve sonrası tanıtılan MacBook’lar

*2009 ve sonrası tanıtılan iMac’ler

*2010 ve sonrası tanıtılan MacBook Air’ler

*2010 ve sonrası tanıtılan MacBook Pro’lar

*2010 ve sonrası tanıtılan Mac Mini’ler

*2010 ve sonrası tanıtılan Mac Pro’lar

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi