"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

macOS Sierra Ne Zaman Geliyor?

Sedat | 8 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

macOS Sierra için Apple cephesinden yeni açıklamalar gelirken, işletim sisteminin çıkacağı tarih de belli oldu.

macOS Sierra ile birlikte mac kullanıcılarına daha iyi bir işletim sistemi deneyimi sunacak olan Apple, bu konuda yeni bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada 20 Eylül tarihi itibari ile yeni işletim sisteminin cihazlara sunulacağı açıklanırken, kullanıcılar güncelleme bölümü üzerinden yapacakları güncelleme ile birlikte yeni kullanıcılar bilgisayarlarında çok daha iyi ve geliştirilmiş bir işletim sistemi deneyimi yaşayabilecek.

Daha Uyumlu

macOS Sierra ile ilgili elde edilen ilk bilgilerde sistemin artık daha uyumlu bir şekilde çalışabileceği görülüyor. Öyle ki yenilenen işletim sistemi ile birlikte kullanıcıların Apple Watch ve iPhone gibi cihazlar ile daha uyumlu bir şekilde mac kullanması mümkün. Apple Watch üzerinden cihazın açılıp kapatılmasına kadar deneyim sağlanabiliyor. Üstelik iPhone üzerinden istediğiniz metni kopyalayarak direk bilgisayarınızda kullanabilmeniz de mümkün.

macOS Sierra aynı zamanda Apple Pay gibi hemen hemen tüm Apple uygulamalarıyla da uyumlu bir durumda. Bu açıdan kullanıcılar yeni işletim sisteminde bugüne kadar hiç deneyimlemediği bir işletim sistemini deneyecek. Üstelik yeni güncelleştirmeler ile birlikte sistem çok daha etkin bir hale getirilecek.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi