"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Marvel'ın Black Panter Filmi Altın Küre Ödülü Alacak!

Sedat | 6 Aralık 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Marvel'ın Black Panter filmi drama kategorisinde gösterilen ilk süper kahraman filmi oldu. Film Altın Küre kategorisinde aday oldu...

Oscar ödüllerinin habercisi olarak bilinen Altın Küre ödüllerinin adayları sonunda açıklandı. Genelde çok fazla film türünün çeşitlerinin olmadığı konusunda eleştiriler alan ödüllede bu sene ilk defa bir süper kahraman filmi en iyi drama filmi kategorisinde aday gösterildi.

Geçen sene vizyona giren Marvel hayranları haricinde birçok izleyici kitlesine ulaşan Black Panter filmi en iyi drama filmi kategorisinde aday gösterildi. En iyi animasyon filmi kategorisinde de bir süper kahraman filmi olan "Spider;Into the Spider-Verse" aday gösterildi.

Filmin müziklerinden olan Kendrick Lamar’a ait “All The Stars" parçası da en iyi müzik dalı kategorisinde aday gösterildi. Süper kahraman hayranları için buraya kadar herşey güzel olsa da işler buradan sonra biraz ilginç hale geliyor. Böylesine beğenilen ve önemli bir dalda aday olan filmin hiçbir oyuncusu, yönetmeni veya filme katkıda bulunan herhangi biri, başka bir kategoride aday gösterilmiyor. Bu gibi ödüllerde bazen böyle garip durumlarla karşılaşılabiliyoruz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi