"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Meizu 5 Eylül'de Ne Tanıtacak?

Sedat | 28 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Meizu tarafından 5 Eylül’de yeni bir etkinliğin yapılacağı belirtilirken, davetiyeler gönderilmesine rağmen etkinlikte neyin tanıtılacağı şu an bilinmiyor.

Meizu son dönemlerin en önemil üreticileri arasında yer alırken, markanın U10 ve U20 adının verileceği yeni telefon modelleri üzerinde çalışmalar yaptığı biliniyordu. Bu konuda modellerin tanıtım tarihleri paylaşılmazken, Meizu tarafından gönderilen yeni davetiyelerde 5 Eylül’de oldukça kapsamlı bir tanıtım etkinliğin düzenleneceği duyuruldu. Yapılan duyuruda ilginç olarak tanıtılacak ürünler ile ilgili hiçbir bilgi verilmedi. Bu bakımdan etkinliğe katılacak kişiler de etkinlikte neyin tanıtılacağı ile ilgli herhangi bir bilgiye sahip değil. Yapılan açıklamalarda da bu konuda ipucu verilmezken, şimdiden 5 Eylül’de Meizu  tarafından hangi cihazların tanıtılacağı merak edilmeye başlandı.

E71 Dağıtacak!

Davetiyelerde yer alan diğer bir ilginç durum ise davetiye ile birlikte kişilere Nokia E71 hediye edilmesi. Davetiyenin kutusunda yer alan bu cihaz, kişilere direk gönderiliyor. QWERTY klavyesi ile önemli modeller arasında yer alan E71 böylece etkinlik öncesinde dağıtılmış durumda.  

Tüm bu farklılıklar karşısında Meizu’nun etkinlikte de farklı sürprizleri duyurması bekleniyor. Bu bakımdan şimdiden 5 Eylül için heyecanlı ve meraklı bir bekleyiş de başlamış durumda. 5 Eylül’de yapılacak tanıtım için detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi