"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Mercedes-AMG GLC43 Coupe görücüye çıktı

Sedat | 1 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Paris Otomobil Fuarı’na katılan Mercedes, yeni bir SUV modelinin de tanıttı.

Paris Otomobil Fuarı birbirinden iddialı modellere sahne olurken, fuarda en çok dikkat çeken modellerden birisi de Mercedes-AMG GLC43 Coupe oldu. Mercedes tarafından yapılan tanıtım iel birlikte araç hakkındaki tüm detaylara sahip olmak mümkün olurken, Mercedes-AMG GLC43 Coupe fuarın yıldızlarından birisi olarak akbu ledildi.

Mercedes-AMG GLC43 Coupe SUV segmentinde üretilirken, araç segmentin çok çok üzerinde bir performans sunuyor. SUV’larda çok görmeye alışkın olmadığımız yüksek hızlara ulaşmayı başarırken, bu özelliği sayesinde pek çok araç ile yarışabilir durumda.

4 Saniyede 100 Km Hız!

Mercedes-AMG GLC43 Coupe ile ilgili yapılan testlerde aracın 100 km’ye 4 saniyede çıktığı ifade edilirken, arazide yüksek performans sunabilen araç, özellikle asfalt yollarda çok daha iyi bir durumda. Arazi yapısına göre hazırlandığı için asfalt yollarda çok rahat bir sürüş sunan Mercedes-AMG GLC43 Coupe, 520 Nm tork üreten 362 beygir güce sahip 3,0 litrelik Twin-Turbo V6 motora sahip.

Farklı Sürüş Modları

Araçta farklı sürüş modları bulunurken, bu sürüş modları sayesinde araçtan daha iyi bir performans elde etmek mümkün. Üstelik bu modlar sayesinde sürücülerin işleri da daha kolay hale geliyor. Aracın piyasa fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler paylaşılmazken, şimdiden Mercedes-AMG GLC43 Coupe için ciddi bir etki yapılmış durumda.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi