"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Microsoft Edge Para Dağıtacak

Sedat | 24 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Microsoft tarafından yapılan son açıklamalarda Microsoft Edge için özel bir ödül sisteminin geliştirildiği belirtildi.

Microsoft Edge için yapılan yeniliklerin Microsoft için yetersiz olması yeni bir projenin daha hayata geçirilmesini sağladı. Microsoft tarafından yapılan açıklamalarda Microsoft Edge için yeni bir ödül sisteminin getirileceği açıklanırken, bu konuda kişiler sanal mağazalarda kullanabileceği kredilere sahip olacak.

Yeni program ile birlikte özellikle ödül sisteminden yararlanmak isteyen kişilerin Microsoft Edge kullanması mümkün olacak. Üstelik programın uzun vadeli oldukça karlı bir imkan sağlaması bu konuda kişileri de teşvik edecek. Internet Explorer ile birlikte piyasada oldukça geri kalan ve Microsoft Edge ile birlikte bu durumu toparlamak isteyen Microsoft, bu konuda oldukça ciddi atılımlar içerisinde.

Şartlar Neler?

Microsoft Edge için kişilerin Microsoft Edge kurulumu sonrasında Bing’i de varsayılan arama motoru olarak belirlenmesi gerekiyor. Bu şartların sağlanması halinde ise kişiler para kazanması mümkün olacak. Ardından kazanılan paralar puana çevrilerek Microsoft Store gibi yerlerde kullanılacak.

Şu anda sadece Amerika’da geçerli olan uygulama önümüzdeki dönemlerde diğer ülkelerde de kullanılabilir hale gelecek.  Microsoft Edge için uygulanan bu projenin ilgi görmesi bekleniyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi