"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Microsoft, iOS uygulamaları için güncelleme paketini yayınladı!

Sedat | 13 Ocak 2021 0 yorum Süre: 2 dakika

Microsoft, iOS için Office uygulamalarına, uygulamayı iPad'de kullananlar için yeni özellikler içeren bir güncelleme çıkardı.

Microsoft, iPad için Word ve Excel uygulamalarını, üretkenlik kullanıcıları için çok ihtiyaç duyulan bazı özelliklerle güncelledi. Word, fare ve izleme paneli desteği alıyor.

Öte yandan Excel artık çoklu pencereyi destekliyor ve hatta bir PC veya Mac'te olduğu gibi iki elektronik tabloyu yan yana kullanabilirsiniz. Güncellemeler, iPad için hem Word hem de Excel'in artık fare ve çoklu pencere desteğine sahip olduğu anlamına geliyor.

Microsoft'un iPad için Office uygulamaları ücretsizdir ancak uygulamaların tüm özelliklerini almak için bir Office 365 aboneliğine ihtiyacınız olacaktır.

Apple'ın iPad'i her zaman bir dizüstü bilgisayarın yerini alacak kadar güçlüydü, ancak yazılım eksikti. Apple, iOS 13 ile bunu düzelterek masaüstü benzeri bir deneyim, fare desteği ve kullanılabilir çoklu pencere modu getirdi. Artık geliştiriciler, bir iPad üzerinde çalışmayı mümkün kılmak için gerekli araçları (Microsoft Office Suite, Adobe Photoshop ve diğerleri) yapıyorlar.

Peki siz Microsoft uygulamalarını sık sık kullanıyor musunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi