"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Microsoft Pix iPhone İçin Geliyor

Sedat | 27 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Microsoft tarafından iPhone kullanıcılarına yönelik özel bir uygulamanın sunulacağı belirtildi.

iPhone kullanan kişilerin daha iyi bir fotoğraf çekebilmesi adına Microsoft tarafından önemli bir hamle gelirken geliştirilecek uygulama ile birlikte artık kamera uygulaması yerine Microsoft uygulamasının kullanılabileceği açıklandı. Microsoft tarafından geliştirilecek uygulamanın çok daha başarılı olacağı ve kullanıcıların fotoğraf çekimi konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı belirtilirken bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde resmen kullanıma sunulacak uygulamanın kullanıcılar tarafından ilgi görmesi bekleniyor.

Son dönemlerde fotoğraf çekimi ve fotoğraf düzenleme konusunda piyasaya sunulan pek çok uygulamanın oldukça fazla ilgi görmesi bu konuda pek çok üreticiyi de desteklerken Microsoft tarafından geliştirilen uygulamanın Microsoft Pix adında olacağı açıklandı. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde iOS işletim sistemlerinde kullanılabilmesi adına piyasaya sunulacak olan Microsoft Pix pek çok kişinin deneyeceği bir uygulama olarak görülüyor.

Uygulama ile ilgili yapılan tanıtımlarda daha akıllı bir kamera uygulamasının kullanıcılara sunulduğu belirtilirken yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı bu uygulama fotoğrafları otomatik olarak iyileştiriyor, arka arkaya çekilen fotoğraflarda en net fotoğrafı seçebiliyor. Bu bakımdan Microsoft tarafından bu alanda çok önemli özellikleri ile sunulan uygulamanın önümüzdeki günlerde ne kadar çok ilgi göreceği de şimdiden merak ediliyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi