"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Microsoft Şikayetleri Teker Teker Dinleyecek!

Sedat | 27 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Microsoft tarafından yapılan son açıklamalarda kullanıcılara yönelik oldukça olumlu bir adım atıldı. Artık Microsoft müşterilerini tek tek dinleyecek.

Microsoft müşteri desteği konusunda oldukça önemli bir projeyi başlattı. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde kullanıcıların doğrudan Microsoft ile iletişim kurabileceği bir sistemin kurulduğu öğrenildi. Bu sistem sayesinde kullanıcıların Microsoft ile ilgili yaşadığı sorunlarda direk iletişime geçmesi ve şikayetlerini iletebilmesi amaçlanıyor.

Sitem Serbest

Microsoft ile yapılacak görüşmelerde kişilerin memnuniyetsizliklerini ifade edebileceği ve nefret söylemlerini dahi yapabileceği ifade edilirken, Microsoft internet sitesi üzerinden yayınlanan formlar sayesinde şikayetler direk yetkili kişilere iletilecek. Böylece herhangi bir aracı olmadan yetkililer şikayeti olan kişiler ile yakındna ilgilenerek çözüm bulacak.

Her Şey Aktarılabilecek

Outlook, Skype, Xbox, OneDrive, Office gibi tüm Microsoft uygulamalarını içerecek bu destek platformu üzerinden kişiler kolay bir şekilde destek alabilecek. Bu bakımdan sizler de formları kullanarak Microsoft’tan destek talebi alabilir ve ihtiyaçlarınızı daha iyi bir şekilde giderebilirsiniz. Kuralların da çok esnek olduğu bu platformda kişilerin yasa dışı söylemler gibi kurallara uyması yeterli. Bu bakımdan son derece samimi görüşmelerin yapılması beklenen Microsoft destek hattında talepler değerlendirilecek ve müşterilerin sorunları çözülecek.

Microsoft tarafından geliştirilecek bu sistem pek çok marka için de örnek teşkil edebilecek durumda.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi