"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Microsoft Yeni Klavye Ve Faresini Görücüye Çıkardı!

Sedat | 27 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Herkesin hayatında yer edinen Microsoft, masaüstü bilgisayarlar için yeni Suface Stüdyo seri klavyesini ve farelerini piyasaya sürdü.

Hayatımızda büyük yeri olan Microsoft, PC alanındaki ilk deneyimlerimizi Concard'dan sonra Win 90/95 ile yapmamızı sağladı. Microsoft'un elini atttığı her cihazda başarı elde ettiği ortada. Üzerinde durduğu yeni cihazların hepsi bir yerlere gelerek her seviyeden kullanıcıya hitap ediyor. 

Bir süredir inzivaya çekilen Microsoft, masaüstü bilgisayarlar için geliştirdiği farklı tasarımdaki seri klavye ve faresini görücüye çıkardı. 

1- Surface Ergonomic Klavye

Tasarım açısından oldukça iyi ürünler ortaya koyan Microsoft, klavyeyi ortadan ikiye bölerek daha kıvrık bir dizyan elde etmiş. Böylelikle ellerinizi ve bileklerinizi bu bombeli alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2-  Suface Klavye

Çok hoş bir tarasım elde edilen Suface klavyede, bağlantılar Bluetooth ve Wireless üzerinden sağlanıyor. Zarif ince diyaznı sayesinde parmak uçlarınızla kolaylıkla hareket imkanı sunulmuş. Pil ile çalışan bu stüdyo klavyesini  1 yıl boyunca kullanmanız mümkün. Önceki klavyeli göz önünde bulunduracak olursak, diğer ürünlere nazaran oldukça iyi. Günlük kullanımınızı unutmadan pil ömrü üzerinden değişik hesaplar oluşturabilirsiniz.

3- Surface Fare 

Microsoft'un önceki fare üretimlerinden farklı olarak düşünülen  Surface Fare, daha şık ve daha ince yappısı ile göz dolduruyor. Bu fareyi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi