"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Moto E3 Güçlü Bataryasıyla Dikkat Çekiyor!

Sedat | 26 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Moto E3 adı ile Lenovo tarafından piyasaya sunulan yeni telefon modeli özellikle bataryası ile dikkat çekiyor.

Lenovo tarafından üretimlerine devam edilen Motorola’da yeni modeller de piyasaya sunulmaya başlandı. Konuyla ilgili önemli gelişme Hindistan’da yaşanırken, marka tarafından yapılan tanıtımlar ile birlitke Moto E3 modeli duyuruldu. Hindistan’da ilk olarak satışa çıkacak cihazın, özellikle bataryasının yüksek kapasiteli olması dikkat çekerken telefonun tanıtımı ile birlikte diğer özellikleri de belli olmuş durumda.

Moto E3 Özellikleri Neler?

Moto E3 için gelen bilgilerde telefonda 5 inç 720p destekli ekranın kullanılacağı açıklandı. 8 MP arka kamera ve 5 MP ön kameranın kullanılacağı telefonda orta segmente yönelik bir cihaz geliştirilmiş durumda. MediaTek MT6735P işlemci ile güçlendirilen telefon 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip. Telefonda 4G LTE bağlantı da desteklenirken, Android 6.0.1 Marshmallow sürümü kullanıma sunulmuş.

Moto E3 Kaç Para Olacak?

Moto E3 için yapılan açıklamalarda telefonun 141 ile 125 Dolar arasında değişen bir rakam üzerinden satılacağı belirtildi. Cihazın Avrupa pazarına çıkışı ile ilgili herhangi bir bilgi ise bilinmiyor.  

Lenovo tarafından orta segmentte geliştirilen telefon modeli, ortalama özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Telefonun Türkiye pazarında 900 TL’nin üzerinde bir etiket fiyatına sahip olması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi