"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Moto G7 farklı bir çentikle geliyor!

Sedat | 6 Ekim 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Gelecek yılın başlarında piyasaya çıkması beklenen Moto G7 ile ilgili yeni söylentiler ortaya çıktı.

Yeni Moto G neslini derinlemesine tartışmak için her ne kadar biraz erken olsa da başlangıç için yeni söylentiler var. Yine de, Q1'in ya da Q2 2019'un başlangıcında iddia edilen piyasaya sürülme süreci çerçevesi ve hatta bir dizi dedikodu bazlı yorum da dahil olmak üzere, söylentiler çoktan dökülmeye başladı.

Doğrudan bir Steve, a.k.a. OnLeaks'in saygın Twitter'ından yeni ve yeni bir sızıntı, tasarım özelliklerinin çoğunu onaylıyor gibi görünüyor. Kavisli bir cam arka tasarımı ve yeni, farklı bir "gözyaşı damlası" veya "su damlası" tarzı çentik sergileyen, Moto G7 olduğu söylenen bir render bulunuyor. Söz konusu ekranın, mevcut Moto G6'nın tepesine 6 inçlik diyagonal olması bekleniyor. Bu nedenle, 157 x 75.3 x 8mm (kamera modülünde 9,5 mm) Moto G7'nin de vücut oranına gelişmiş bir ekran sunması bekleniyor. 

Ekranın konusunu ele alırken, daha yakından incelendiğimizde, selfie kamerasının yanındaki iki çıkış parçasını ve alt tarafta mikrofon deliğini açıkça görebiliyoruz. Detaylara gösterilen bu dikkat, tasarımın özgünlüğüne daha fazla güven verir. Ayrıca, bu yeni banyo resimleri, altta bir Tip-C portu ve bir 3,5 mm ses girişi gösterir.

Lenovo, son yıllarda Moto ailesiyle, özellikle de 2018'de Moto C, M ve X serileriyle dikkat çekmeye çalışıyor. Başka bir saygın endüstri kaynağı öneren G7, muhtemelen telafi etmek ve sadeleştirmek için rekor dört değişikliğe sahip olabilir. Genel Moto dizisi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi