"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Moto X4 Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Sedat | 12 Temmuz 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Lenovo'nun yaklaşmakta olan telefonu Moto 4X teknik özellikleri Benchmark sitesinde ortaya çıktı. İşte Moto 4X teknik özellikleri ve detayları...

Lenovo'nun yaklaşmakta olan Moto X4'ün özellikleri bu ayın başlarında ayrıntılı olarak sızdırılmıştı ancak şimdi akıllı telefon için yeni bir dizi özellik internet üzerinde ortaya çıktı. 

Moto X4 olması beklenen XT1789 model numarasıyla Moto cihazının GFXBench listesi, mobil cihazın Android 7.1.1 Nougat'ı piyasaya çıkardığı ve 5 inç tam HD (1080x1920 piksel) ekran ile geleceğini gösteriyor. 

Özellikle önceki sızıntı, akıllı telefona 5.2 inçlik tam HD ekran özelliği kazandırdı. Önceki sızıntıdaki gibi liste Moto X4'ün bir Snapdragon 630 SoC tarafından çalıştırılacağını önermektedir.

Ancak giriş akıllı telefonu daha önce önerilmiş olan 4 GB RAM yerine 3 GB RAM ile birlikte gelebiliyor. Liste, akıllı telefonun 16 GB dahili belleğe sahip olduğunu ve 32 GB belleğe karşı daha önce bilgi verdiğini söylediği için tutarsızlık da depolama açısından devam ediyor. 

Bahsettiğim gibi Moto, 3 GB RAM / 16 GB depolama alanı ve 4 GB RAM / 32 GB depolama alanı olmak üzere iki tür başlattı. Optik açısından, GFXBench listesinde akıllı telefonun önünde 16 megapiksel bir kamera ve arkadaki ise 12 megapiksel bir sensör bulunuyor. 

Moto X4 modelinin 12 megapiksel çözünürlüklü ve arka tarafında 8 megapiksel çözünürlüklü bir sensörlü bir çift kamera kurulumu olması bekleniyor.

İlginçtir ki Moto X4, kullanıcıların farklı taşıyıcılar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmalarına olanak tanıyan arama devi Project Fi MVNO hizmetini destekleyen ilk Google dışı akıllı telefon olması bekleniyor. Akıllı telefonun 25 Temmuz olayında şirketten piyasaya çıkmasıyla ilgili söylentiler olsa da henüz teyit edilmedi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi