"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Moto Z2 Force Ne Zaman Tanıtılacak?

Sedat | 13 Temmuz 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Moto Z2 Force adlı akıllı telefonun 25 Temmuz'da piyasaya çıkıp çıkmayacağı netlik kazanmaya başlıyor. Tüm ayrıntılar haberimizde yer alıyor..

Bu ayın başlarında, 25 Temmuz'da bir Moto başlatma etkinliğine davetiye gönderildi ancak açılması beklenen herhangi bir cihazdan söz edilmedi. Şimdi, şirketin hepsi bu olayda Moto Z2 Force akıllı telefonunu piyasaya çıkarmayı taahhüt ettiler, çünkü cihazın lansmanının en son duyurusu cihazın adını söylemesinin hemen sonrasında durdu.

Hatılanması gerekirse AnTuTu üzerinde daha önce görülen Moto Z2 Force, Adreno 540 GPU ve 6 GB RAM ile eşleştirilmiş olan Snapdragon 835 SoC tarafından desteklenmeye yönlendirildi.

Cihazın ekran çözünürlüğünün QHD (1440x2560 piksel) olması ve dahili depolama alanının 128 GB olması gerektiği belirtildi. Akıllı telefonun Android 7.1 Nougat'ı kutudan çıkardığı söyleniyor. Optik bakımından, Moto Z2 Force'un önünde 12 megapiksel çözünürlüklü bir arka kamera ve 5 megapiksel çözünürlüklü bir kamera bulunması bekleniyor.

Önceki sızıntılar, ayrıca Moto Z2 Force'un çift kamera ayarı ve arkadaki ikili bir LED flaş sporu yapacağını da öne sürdü. Ayrıca Gigabit LTE hızlarını ve Moto Modlarını desteklemesi bekleniyor. Tasarım estetiğinin Moto Z2 Play'e benzemesi bekleniyor.

Şirketin Moto Z2 akıllı telefonunu Moto Z2 Force ile birlikte başlatması da mümkündür. Bununla birlikte şirketten daha fazla onay almak için 25 Temmuz'a kadar beklemek zorunda kalabiliriz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi