"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Moto Z3 Play'ın parmak izi yan tarafta!

Sedat | 11 Mayıs 2018 0 yorum Süre: 3 dakika

Moto Z3 Play ile ilgili haberler bugün yine sızdırıldı. Şimdilik yan parmak izi sensörünü doğruladı.

Moto Z3 Play, Motorola'nın 2018'de piyasaya sürmesi beklenen, yakında beklenen akıllı telefonlardan bir tanesi. Telefon, bir süredir çok sayıda sızıntıya ve söylentilere maruz kaldı ve şirketin Moto Z serisi ile uyumlu bir tasarım ile geleceği öngörülüyor. 

Moto Mods ile gelen telefonların Motorola'nın premium serisinin bir güncellemeden kaynaklandığı ve Z3 Play'in sızan render ve görüntülerinin şimdi İnternette birçok kez ortaya çıktığı görüldü. Bununla birlikte, yeni bir sızıntı el cihazının Derin İndigo renk varyantını sergiledi. Ayrıca, akıllı telefonun fiziksel ana düğmeyi kaldırması ve parmak izi sensörünü yanlardan birine getirmesi bekleniyor.

Perşembe günü popüler tipster Evan Blass, Deep Indigo renginde Moto Z3 Play'in yeni render halini tweetledi. Görüntüde, akıllı telefonun yandan monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısının yanı sıra bir çift kamera kurulumu bulundurduğu görülüyor. Birkaç el cihazının parmak izi sensörüne sahip olduğu kameranın altında, şirketin Batwings logosunun statik bir görüntüsü var. İlginç bir şekilde, görüntü Motorola'nın kulaklık jakını Moto Z3 Play'den çıkardığını gösteriyor. 

Hatırlatmak gerekirse, iddia edilen bir Moto Z3 Play'in canlı görüntüleri bu ayın başlarında online olarak ortaya çıktı ve akıllı telefondaki benzer özellikleri ortaya çıkardı. Görüntüler bir çift kamera kurulumu, yana monte edilmiş parmak izi sensörü, Android 8.1.0 ve daha fazlasını önermişti. Cep telefonunun özellikleri de Mart ayında bir FCC girişinde sızdırıldı. Ayrıca, eksik kulaklık jakı bazı durumlarda render edildi. 

Diğer teknik özelliklere sahip olan Moto Z3 Play'in 6 inç full HD + (1080x2160 piksel) ekrana sahip olması bekleniyor. Cihaz, 4GB RAM ve 32 GB dahili depolama veya 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile birleştirilmiş Snapdragon 636 SoC ile güçlendirilebilir. 3000mAh'lik pil yatağıyla gelebilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi