"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Mühendisler Android 7 Nougat İçin Ne Dedi?

Sedat | 20 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google tarafından piyasaya sunulan Android işletim sistemlerinin mühendisleri, yeni çıkartılan Google Android 7 işletim sistemi ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Google tarafından oldukça özel bir ekip tarafından yazılımları gerçekleştirilen ve aynı zamanda güncellemeleri yapılan işletim sisteminin oldukça başarılı. Üst seviyedeki kişilerden kurulmuş ekip pek çok yeni özelliği de günden güne sisteme ekliyor. Google tarafından oluşturulan bu ekipteki mühendisler yaptıkları son açıklamalarda Android işletim sisteminin 7. versiyonunu değerlendirdi.

Mühendisler tarafından yapılan değerlendirmelerde özellikle yeni işletim sistemindeki batarya kullanım iyileştirilmesi üzerinde dururken bu yeni özellik ile birlikte kişileri performans açısından iyi bir işletim sistemine sahip olacağı belirtildi.

Anwar Ghuloum: Ortaya çıkardığımız ürünlerden oldukça memnunum ve umutluyum. Bugüne kadar yaptığımız en iyi geliştirmelerden bir tanesi Android 7.0 işletim sistemi olurken, kullanıcıların da bu konuda memnun olacağını tahmin ediyorum

Dianne Hackborn: Arka plan için yapılan geliştirmeler çok daha esnek bir işletim sistemi ortaya çıkardı. Doze in N özelliğini de oldukça başarılı buluyorum.

Chet Haase: Parmak izi okuyucuları gibi farklı özelliklere karşı yapılan iyileştirmeler çok daha iyi bir işletim sisteminin ortaya çıkmasını sağladı. Hızlı ayarlar, çift dokunuş gibi farklı özellikler kullanıcıları oldukça rahat bir kullanım elde etmesini sağlayacak. Ekip olarak her zaman çok daha iyi performans açısından gelişmiş bir işletim sistemini sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi