"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Navigasyon Konusunda En Popüler Seçenekler

Sedat | 17 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 3 dakika

Özellikle araç ile sürekli dolaşmak zorunda kalanların imdadına yetişen navigasyon cihazları, giderek gelişen yapıları ile yol sırasında çok yardımcı oluyor.

Tarif sormaya gerek kalmadan istenilen yere ulaştırabilen bu cihazlar için yapabileceğiniz pek çok seçim mevcut. Sizler için hazırladığımız piyasadaki en popüler navigasyon cihazları rehberimizi inceleyerek daha iyi bir seçim yapabilirsiniz.

İşte Piyasadaki Popüler Navigasyon Cihazları

1. TomTom Start 25 5.0": Navigasyon konusunda başarılı markalardan olan TomTom, sunduğu Start 25 modeli ile oldukça ilgi görüyor. 5 inçlik bir ekrana sahip olan cihaz, yolunuzu bulmanız için yeterli kapasitede. Gelişmiş şerit kılavuzu olan Start 25 ile kolayca yollarda ilerleyebilirsiniz. TomTom Start 25 5.0 200 TL etiket fiyatına sahip.

2.Garmin Nuvi 1410 5.0": 5 inç ekrana sahip diğer bir navigasyon Garmin Nuvi 1410 modeli. SD kart yuvası ile geliştirmelere açık olan cihaz, dokunmatik ekranı ve ince tasarımı ile göz dolduruyor. Nokta adres tarifi yanında ihtiyacınız olabilecek eczane vs. gibi mekânlar için de yardımcı olan navigasyon ile aracınız ile gidebileceğiniz her yere ulaşabilirsiniz. Garmin Nuvi 1410 5.0” için 314 TL ödemeniz yeterli.

3.Piranha Tahoe 7.0": Ülkemizde daha popüler markalar arasında bulunan Piranha, Tahoe modeli diğer navigasyonlara nazaran daha iyi bir görüntü sunuyor. 7 inçlik geniş ekranı ile yol sırasında kolay bir kullanım sunan Piranha Tahoe 7.0" üstelik ömür boyu harita güncelleme imkânı sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmetten ürünü kullandığınız süre boyunca yararlanabilirsiniz. Piranha Tahoe 7.0" 300 TL gibi bir ücret ile satılıyor.

4. Navking Route 66 Maxi TV 5.0": 5 inçlik ekranları olan navigasyon cihazları sınıfından olan Navking Route 66 Maxi TV, analog TV’si ile ön plana çıkıyor. Navigasyona gereksinim duymadığınız anlarda kullanabileceğiniz bu özellik ile özellikle yolculuk yapan aile üyeleri keyifli bir yolculuk yapabilir. Navking route’de ömür boyu harita desteği sunuyor. Diğer ürünlere göre çok daha ucuz fiyatta olan Navking Route 66 Maxi TV böylelikle daha cazip hale geliyor. Navking Route 66 Maxi TV 210 TL bir satış fiyatına sahip.

5. Goldmaster NAV-725 7.0": Ülkemizde çok tutulan markalardan olan Goldmaster kalitesi ile sunulan Nav-725 navigasyon cihazı, fiyat olarak biraz cepleri yakıyor. Benzerlerine oranla çok daha yüksek bir fiyat ile satılan Goldmaster NAV-725 7.0 420 TL gibi bir etikete sahip. Anlık trafik bilgisi sunabilen Goldmaster NAV-725 7.0, bu özelliği ile kolay bir şekilde ulaşım sağlıyor.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi