"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Nexus 6’ya Android 7.0 Nougat Geliyor

Sedat | 15 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google tarafından piyasaya sunulan Nexus 6 için Android 7.0 Nougat güncellemesi gelecek.

Google tarafından geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan ve ancak kullanılmaya başlanan Android 7.0 Nougat için önemli bir duyuru daha yapıldı. Geçtiğimiz yıllarda yine Google tarafından piyasaya sunulan Nexus 6 modeli için işletim sistemi güncellemesinin yapılacağı belirtilirken, güncelleme ile birlikte cihazlardaki sistem Android 7.0 Nougat’a yükselecek.  

Motorola Üretmişti!

Google ile Motorola arasında yapılan anlaşma ile birlikte Nexus 6 modeli, Motorola üretim hattından çıkarken, model için yapılacak güncelleme sayesinde kullanıcılar çok daha iyi bir işletim sistemi deneyimi elde edecek. Bugüne kadar en çok tercih edilen Nexus 6 için böyle bir güncellemenin yapılacağı olması bu bakımdan kullanıcıları da memnun etmiş durumda.

Android 7.0 Nougat Ne Zaman Geliyor?

Nexus 6 için yapılacak güncellemeler için şu ana kadar kesin bir tarih verilmemiş olsa da güncellemenin 2-3 hafta içerisinde telefonlara gelmeye başlaması bekleniyor. Güncellemeler genelde kademeli bir şekilde yapıldığı için tüm kullanıcıların aynı anda güncellemeyi alabilmesi pek mümkün değil.  

Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte çok daha etkin bir hale gelecek telefonda, pek çok yeni özellik de kullanılmaya başlanacak. Üstelik performans iyileştirmeleri ile birlikte daha akıcı bir telefona sahip olacak kullanıcılar, Android 7.0 Nougat keyfini Google sayesinde yaşayabilecek.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi