"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Nike Otomatik Bağlanan Ayakkabısıyla Piyasada

Sedat | 21 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Ayakkabı sektörünün en önemli markalarından birisi olan Nike, eşsiz ürününü tanıttı.

Ayakkabı konusunda bugüne kadar en çok tercih edilen markalardan birisi olan Nike, yeni modeli ile göz doldurdu. Nike tarafından yapılan tanıtım ile birlikte kendi kendine bağlanan bir ayakkabının üretildiği görülürken, bu  

Ayakkabılar Da Akıllanıyor!

Nike tarafından yapılan bu üretim oldukça özel bir ürünü gözler nüne sererken, kullanım konusunda da aslında büyük bir kolaylık sağlıyor. Öyle ki bağcıklı ayakkabı giyen kişilerin yaşadığı sorunlarından bir tanesi bağcık bağlamak olurken, üstelik sürekli sökülen bu bağcıklar kullanımda zorluk çıkartıyor. Bu bakımdan Nike tarafından yapılan son üretimler büyük bir önem taşıyor.

İpuçları Verilmişti

Nike tarafından yapılan üretim ile ilgili daha önceden önemli ipuçları paylaşılırken, yapılan tanıtım dünya genelinde ses tetirmiş durumda. Yeni modelin adı HyperAdapt 1.0 olurken, ayakkabının özelikle test için piyasaya sunulduğu belirtildi. Şu an için sadece Amerika’da satışa çıkacak ürünler Kasım ayı itibari ile satın alınabilecek. Fiyat bilgisi paylaşılmasa da Nike’ın yeni ürünün yüksek fiyatlarla sunulması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi