"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Nissan Carbook İle Yükseliyor

Sedat | 29 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Nissan Japonya’da yaptığı üretimler ile birlitke dünya pazarında önemli bir konumda bulunurken, Carbook ile yapılan anlaşma markaya önemli bir ivme kattı.

Nissan ile ilgili paylaşılan son raporlarda Carbook ile yapılan anlaşmaların markaya iyi bir katkı sağladığı görülürken, bu durum pek çok marka için de örnek bir iş birliği yarattı. Carbook ile yapılan anlaşma ile birlikte filo kiralama sektörünün en önemli markalarından birisi haline gelen Nissan, bireyselden ziyade daha çok KOBİ ve kurumsal firmalara hizmet veriyor.

Carbook tarafından geliştirilen özel sistemlerin kullanılması ve kullanıcıların Nissan tarafından sunulan kaliteli araçları kullanabilmesi, kiralamayı daha da cazip hale getirirken, proje başlangıcından itibaren durum oldukça ilgi çekmiş durumda.

Türkiye’de Kiralama İmkanı Bulunuyor

Nissan tarafından geliştirilen bu projenin Türkiye ayağı da bulunuyor. Türkiye pazarının en önemli markalarından birisi olan Nissan, bu proje sayesinde Türkiye genelindeki tüm acente ve şubelerinden kişilerin bu konudaki ihtiyacını karşılamasını sağlıyor. Bu açıdan Türkiye’deki KOBİ ve kurumsal firmalar da kiralama çözümlerinde Nissan’ı tercih edebilecek. Nissan bayileri aracılığı ile Türkiye’de de sunulmaya başlanan bu imkanın tercih edilmesi ve ilgi görmesi bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi