"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Nokia X6 uluslararası pazara çıkacak!

Sedat | 21 Haziran 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Bugün ortaya çıkan serftikalara göre Nokia X6, Çin'den sonra diğer ülkelere de gelmeye hazırlanıyor.

Nokia X6  şirketin ilk çentikli akıllı telefonu sadece Çin'de (cihazın mevcut olduğu tek bölge) değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki diğer pazarlarda da bir çok kullanıcı ilgisini çekmeyi başardı.

Bu, HMD'nin, cihazın global bir lansman yapacağı konusunda etkili olduğunu teyit etti. Ancak o zamandan beri şirket konuyla ilgili birşey söylemedi. Ancak sessiz gelişmeler yaşanıyor. Örneğin, birkaç global model kısa bir süre önce Bluetooth sertifikası aldı ve cihaz aynı zamanda Nokia'nın uluslararası İnternet sitesinde listelenmişti.

Şimdi yeni bir gelişme ortaya çıktı. Cihazın destek sayfası Nokia Hindistan web sitesinde yayına geçti. Sadece bu değil web sitesinde barındırılan cihaz için kullanıcı kılavuzu açıkça cihazın DoT tarafından Hindistan'da belirlenen kuralları takip ettiğini söylüyor. İşte tam olarak rehber şöyle diyor:

Hindistan’ın Nokia X6’yı aldığını söylemek makul. Fiyatlandırma ve lansmana ilişkin ayrıntılar henüz mevcut değil, ancak fazla beklemeyeceğimizi biliyoruz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi