"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Nokia'nın Eski Telefonu iPhone 3G'ye Karşı!

Sedat | 29 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

BuzzFeed’in YouTube kanallarından olan BuzzFeedBlue'de hangi modelin daha sağlam olduğu hakkında bir video yayınlandı.

Sizlere eski tuşlu Nokia telefonun mu yoksa iPhone 3G'nin mi daha dayanıklı olduğu şeklinde bir soru yöneltiğini düşünün, cevabınız ne şekilde olurdu?

Bir test sonucunda dayanıklı olup olunmadığı hakkında bilgi verildi. Ekip her iki telefonu su dolu bir kap içerine koyup yaklaşık olarak 5 dakikalık bir deneme sürecine girdi. Yapılan test sonucunda galip gelen iPhone 3G oldu. Daha sonra bir testin daha olması kanısına varan ekip, ikinci bir test için hazırlık yaptı. İlk testte kazanın belli olduğu bu testte belki bir başka teste ihtiyaç yoktu diye düşünenler elbette ki vardır. Fakat her iki telefonun üzerinden arabayla geçilirken gelen o korkutucu ses herşeyi değiştirdi. iPhone 3G'nin paramparça olduğu ve Nokia modelinin sağlam durduğunu gören ekip ikinci testin yapılmış olmasına sevindi.

Son olarak da her iki telefonu çok yüksek bir yerden atan ve aynı şekilde bir patlama yaşayan iPhone 3G'nin kullanılırlığının olmadığına ancak aynı şekilde parçalanan Nokia'nın ise parçalarının birleştirildiği takdirde kullanılıyor olması, testlerin galibini tamamen değiştirdi. Böylelikle kazanan Nokia olurken mağlup gelen iPhone 3G modelli telefon oldu.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi