"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Nokia’nın Tuşlu Modeli Geri Dönüyor

Sedat | 29 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Mobil sektörün ilk yıllarında Nokia tarafından piyasaya sunulan tuşlu modellerin yeni bir versiyonu piyasaya sunulacak.

Nokia tarafından yapılan açıklamalarda yeni telefon model ile ilgili bilgiler verilirken, yeni telefon modelinin tuşlu olması nostalji yaşamak isteyenler için cazip bir seçenek sunacak. Marka tarafından mobil çalışmaların sürdürüldüğü ifade edilirken, cihazın teknik özellikleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat elde edilen son bilgilerde bu konuda önemli ipuçları bulunuyor.

TENAA Kayıtları Paylaşıldı

Nokia’nın yeni modeli için TENAA kayıtlarının paylaşıldığı görülürken, bu kayıtlar sayesinde telefon modelinde kullanılacak pek çok donanım da öğrenilmiş oldu. TENAA kayıtlarında telefonu RM-1187 kod adına sahip olduğu görülürken, telefonda yer alan özellikler de şöyle görüntülendi;

2,4 inç 240 x 320 piksel çözünürlüğünde ekran

16 MB RAM

1025mAh batarya

16 MB dahili depolama

microSD kart desteği

Çift SIM kart desteği

Telefonun özellikleri kendi alanında makul seviyelerde olurken, telefonda 3 farklı renk seçeneği olacak. Bu renk seçenekleri ise siyah, beyaz ve mavi.

Telefonun Adı Ne?

Telefonun hakkında pek çok bilgi sızmasına karşın telefonun adının ne olacağı ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı. Bilgi sızdırma da olmadığından dolayı şu anda telefonun adı soru işareti.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi