"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Note 7 Kullanıcılarını Mutlu Edecek Büyük İndirim!

Sedat | 24 Ekim 2016 0 yorum Süre: 1 dakika

Samsung kullanıcılarını elinde tutmak ve müşteri kaybetmemek için bir yükseltme programı hazırladı. İşte Samsung'un yeni düzenlemesiyle ilgili ayrıntılar..

Note 7 talihsizliğinden sonra kullanıcılarını kaybetmeye başlayan Samsung şimdi ise yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy S8 cihazı için yüzde 50'lik bir indirime gitti. Daha önce Note 7 almış olan kullanıcılar Galaxy S8'i yarı fiyatına alabilecek. Bununla ilgili söylentileri Samsung bugün doğruladı.

Resmi açıklamasında tasarlamış olduğu yükseltme programına dair Note 7 kullanıcılarını memnun edecek açıklamada bulundu. Öyle ki Note 7 kullanıcıları eğer cihazlarını Galaxy S7 yada Galaxy S7 Edge modelleriyle değiştirmiş dahi olsa bu durumdan yararlanabiliyor. Ancak bunun hangi ülkelerde geçerli olacağı bilinmeyenler arasında.

Samsung kullanıcılarını gerçek anlamda kaybetmek istemiyorsa bu düzenlemiş olduğu programı her cihazını alan her ülke kullanıcılarına sunar. Tasarı bununla sınırlı değil. Ancak Samsung şimdilik bu kadarını açıklamakla yetindi. Bakalım önümüzdeki günler de bu durum nasıl bir hal alacak.. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi