"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

OnePlus 3 Gitti OnePlus 3T Geldi!

Sedat | 17 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

OnePlus 3 satışları ABD ve Avrupa'da durduruldu. Onun yerini alacak gelişmiş özellikleri ile OnePlus 3T satışa sunulacak.

Çin'li telefon üreticisi OnePlus, dün son amiral gemisi OnePlus 3 hakkında web sitesi üzerinden cihazın satışlarının durdurulduğunu, yerine de iyileştirilmiş özelikleri ile yakın zamanda tanıtılacak OnePlus 3T'nin geleceğinin duyurusunu yaptı. OnePlus 3 Snapdragon 820 işlemciye sahipti ve yeni 3T Snapdragon 821 ile güçlendirilmiş. OnePlus 3T üzerinde bulunan dört çekirdekli yeni işlemci, eski model üzerinde bulunan 2.2GHz saat hızının aksine, CPU 2.35GHz saat hızında çalışmasını sağlıyor.

ABD ve Avrupa'da tamamen durdurulan satışlarda OnePlus 3'ün güçlendirilmiş versiyonlu telefonu merakla bekleniyor. OnePlus 3T yazılım yoluyla geliştirilmiş 16 MP ön kamera ve 16 MP arka kameranın yanı sıra 128 GB depolama özellikleri ile geldi. OnePlus 3T üzerinde 3400mAh batarya mevcut ve tanıtım sırasında orijinal OnePlus 3’ün 3000mAh piline göre daha uzun pil ömrü sunacak.

Lansmanda açıklama yapan firma, OnePlus 3’ün belirli bir süre daha stoklarda olacağını tamamen sonlandırılmadığını söylemişti. Ancak bugün gelen raporlar, OnePlus 3’ün daha önce satışa sunulmuş bazı bölgelerde satışının durdurulduğunu söylüyor. Gelen bilgilere göre OnePlus 3’ün, ABD ve Avrupa’da resmi olarak satışı durduruldu. Bunun yerine 22 Kasım tarihinde yenilenmiş OnePlus 3T satışa sunulacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi